O firmie

 

PROJEKTOWANIE WNĘTRZ   &   DESIGN

 

 

Studio Projektowe Mitek Design – projektowanie i aranżacja wnętrz Warszawa

 

Wykonujemy projekty i aranżacje wnętrz mieszkalnych, użyteczności publicznej oraz projekty z wzornictwa przemysłowego czyli projektowanie produktu. Pracownia projektowania wnętrz działa na terenie Warszawy od 2008 r. Założycielem studia Mitek Design jest Michał Mitek – Projektant, architekt wnętrz Warszawa. Jest absolwentem Wydziału Wzornictwa Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie.

Jesteśmy zespołem młodych architektów i projektantów kochających swoją pracę. Do każdego projektu podchodzimy bardzo indywidualnie. Posiadamy wiedzę z zakresu technologii, a także współpracujemy z wieloma branżystami, koordynując ich działania. Dbamy by nasze projekty były jak najbardziej funkcjonalne i charakteryzowały się jak największą prostotą i harmonijną linią estetyczną. Na terenie Warszawy i okolic wykonaliśmy wiele projektów wnętrz mieszkalnych, domów, restauracji, sklepów, gabinetów stomatologicznych oraz innych miejsc użyteczności publicznej. Nie boimy się wyzwań projektowych - w swoim portfolio posiadamy projekty wnętrz nowoczesnych jak i wnętrz klasycznnych.

Nasza działalność w zakresie szeroko pojętego wzornictwa skupia się na projektowaniu różnego rodzaju produktów codziennego użytku, mebli, specjalistycznych urządzeń czy projektowaniu małej architektury. Ta część naszej oferty skierowana jest przede wszystkim dla inwestorów i producentów pragnących zmodernizować swoje produkty lub pragną urzeczywistnić całkiem nowy pomysły.

Zapraszam serdecznie do współpracy - Michał Mitek - projektant - architekt wnętrz Warszawa.